Zoti në portugalisht

Përkthim: zoti, Fjalor: shqip » portugalisht

apto, capaz, hábil
zoti në portugalisht

Përkthime shtesë

Senhor., Sr., o Sr., Mr., Senhor

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

zoti fjalor gjuhësor portugalisht, zoti te dhasht, zoti sports, zoti dhe zonja smith, zoti te dhasht nga migjeni, zoti im, zoti në portugalisht

Përkthime

pronar në portugalisht - proprietário, dono, do proprietário, proprietário do, arrendador, anfitrião, hospitalizar, ...
zorrë në portugalisht - invólucro, revestimento, cobertura, caixa, carcaça
zot në portugalisht - deus, a deus, o deus, god, cabra
zotëroj në portugalisht - próprio, própria, próprios, próprias, sua, fruir, mocho, ...
zvetënohem në portugalisht - degenerar, desafiar

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Zoti në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: apto, capaz, hábil, Senhor., Sr., o Sr., Mr., Senhor