Zoti në italisht

Përkthim: zoti, Fjalor: shqip » italisht

idoneo, adatto, capace, abile
zoti në italisht

Përkthime shtesë

Sig., signor, Sig, Mr., il signor

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

zoti fjalor gjuhësor italisht, zoti te dhasht, zoti sports, zoti dhe zonja smith, zoti te dhasht nga migjeni, zoti im, zoti në italisht

Përkthime

shpend në italisht - pollame, volatili, di pollame, il pollame, animali da cortile, uccello
zorrë në italisht - involucro, carcassa, rivestimento, carter, telaio, budello, intestino
zot në italisht - dio, divinità, god, a dio
zotëroj në italisht - proprio, propria, tua, propri, sua, possedere
zvetënohem në anglisht - degenerate

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Zoti në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: idoneo, adatto, capace, abile, Sig., signor, Sig, Mr., il signor