Zoti në greqisht

Përkthim: zoti, Fjalor: shqip » greqisht

ικανός
zoti në greqisht

Përkthime shtesë

Ο κ, κ, τον κ, του κ

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

zoti fjalor gjuhësor greqisht, zoti te dhasht, zoti sports, zoti dhe zonja smith, zoti te dhasht nga migjeni, zoti im, zoti në greqisht

Përkthime

përhap në greqisht - διάδοση, εξάπλωση, εξάπλωσης, διάδοσης, εξάπλωσής, επέκταση, μοιράζω, διανέμω, ...
zorrë në greqisht - θήκη, περίβλημα, περιβλήματος, θήκης, κέλυφος, έντερο
zot në greqisht - θεός, θεό, θεού, ο θεός, του θεού
zotëroj në greqisht - τα δικά, δική, δικά, το δικό, τη δική, έχω, κατέχω, της]
zvetënohem në greqisht - έκφυλος, εκφυλίζομαι

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Zoti në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: ικανός, Ο κ, κ, τον κ, του κ