Detyrë në danisht

Përkthim: detyrë, Fjalor: shqip » danisht

opgave, pligt, arbejde
detyrë në danisht

Përkthime shtesë: detyrë

opgave, opgaven, opgaver, opgave at

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: detyrë

detyrë fjalor gjuhësor danisht, detyrë kursi, detyrë e posaçme, projekt detyrë, detyrë në danisht

Përkthime

detyrim në danisht - ansvar, erstatningsansvar, forpligtelse, ansvaret
detyroj në danisht - bølle, bully, tyran, mobber, mobbe, tvinge, voldsomhed, styrke, ...
dhe në danisht - og, samt, land, jord
dhelpër në danisht - charley, af charley, charleys, til charley, i charley, ræv
çekiç në danisht - hammer, hammeren, hammerslagsgebyr, hammerslag

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Detyrë në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: opgave, pligt, arbejde, opgave, opgaven, opgaver, opgave at