Detyrë në danisht

Përkthim: detyrë, Fjalor: shqip » danisht

opgave, pligt, arbejde
detyrë në danisht

Përkthime shtesë

opgave, opgaven, opgaver, opgave at

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

detyrë fjalor gjuhësor danisht, detyrë kursi, detyrë e posaçme, projekt detyrë, detyrë në danisht

Përkthime

bust në danisht - buste, bryst, busten, brystet
detyrim në danisht - ansvar, erstatningsansvar, forpligtelse, ansvaret
detyroj në danisht - bølle, bully, tyran, mobber, mobbe, tvinge, voldsomhed, styrke, ...
dhe në danisht - og, samt, land, jord
dhelpër në danisht - charley, af charley, charleys, til charley, i charley, ræv

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Detyrë në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: opgave, pligt, arbejde, opgave, opgaven, opgaver, opgave at