Detyrë në greqisht

Përkthim: detyrë, Fjalor: shqip » greqisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
greqisht
Përkthime:
ευθύνη, καθήκον, υποχρέωση, δασμοί, δουλειά, έργο, εργασία, αποστολή, αποστολής
Detyrë në greqisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: detyrë

detyrë kursi, detyrë e posaçme, projekt detyrë, detyrë fjalor gjuhësor greqisht, detyrë në greqisht

Përkthime

  • detyrim në greqisht - εξαναγκασμός, παρόρμηση, ευθύνη, ευθύνης, υποχρέωση, την ευθύνη, υποχρέωσης
  • detyroj në greqisht - εξωθώ, υποχρεώνω, εξαναγκάζω, βία, δύναμη, νταής, φοβερίζει, ...
  • dhe në greqisht - και, χώμα, γη, και την, και να, και της, και των
  • dhelpër në greqisht - αλεπού, Charley, Τσάρλυ, Ο Charley, Τσάρλι, τον Charley
Fjalë të rastësishme
Detyrë në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: ευθύνη, καθήκον, υποχρέωση, δασμοί, δουλειά, έργο, εργασία, αποστολή, αποστολής