Detyrë në lituanisht

Përkthim: detyrë, Fjalor: shqip » lituanisht

muitas, atsakomybė, užduotis, pareiga, darbas
detyrë në lituanisht

Përkthime shtesë: detyrë

užduotis, uždavinys, užduotį, užduočių

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: detyrë

detyrë fjalor gjuhësor lituanisht, detyrë kursi, detyrë e posaçme, projekt detyrë, detyrë në lituanisht

Përkthime

detyrim në lituanisht - atsakomybė, atsakomybės, įsipareigojimas, atsakomybę, įsipareigojimų, vertimas
detyroj në lituanisht - suteneris, peštukas, ieškoti priekabių, kibinti, gąsdinti, jėga, spausti, smurtas
dhe në lituanisht - ir, bei, o, žemė, sausuma
dhelpër në lituanisht - charley, naktssargs, lapė
kritikë në lituanisht - kritika, kritikos, kritiką

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Detyrë në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: muitas, atsakomybė, užduotis, pareiga, darbas, užduotis, uždavinys, užduotį, užduočių