Detyrë në italisht

Përkthim: detyrë, Fjalor: shqip » italisht

quesito, dazio, dovere, incombenza, obbligo, responsabilità, incarico, dogana
detyrë në italisht

Përkthime shtesë: detyrë

compito, attività, operazione, un'attività, lavoro

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: detyrë

detyrë fjalor gjuhësor italisht, detyrë kursi, detyrë e posaçme, projekt detyrë, detyrë në italisht

Përkthime

detyrim në italisht - responsabilità, passività, la responsabilità, di responsabilità, responsabilità civile, costrizione
detyroj në italisht - prepotente, bullo, bully, spaccone, bulletto, forza, forzare, costringere, ...
dhe në italisht - e, ed, e la, e di, e il, terra, mondo
dhelpër në italisht - charley, di charley, volpe
livadh në italisht - prato, prato naturale, meadow, prato di, pascere, pascolo, pascolare, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Detyrë në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: quesito, dazio, dovere, incombenza, obbligo, responsabilità, incarico, dogana, compito, attività, operazione, un'attività, lavoro