Ekologjia në sllovenisht

Përkthim: ekologjia, Fjalor: shqip » sllovenisht

Ekologija, Ecology, ekologije, ekologijo, ekologiji
ekologjia në sllovenisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ekologjia fjalor gjuhësor sllovenisht, ekologjia humane, ekologjia ne shqiperi, ekologjia dhe mjedisi, ekologjia ne vendin tim, ekologjia pdf, ekologjia në sllovenisht

Përkthime

egërsuar në sllovenisht - razjarujući
eja në sllovenisht - prihajajo, prišel, prihaja, pridejo, priti, jezdit
ekonomi në sllovenisht - gospodarstvo, ekonomija, gospodarstva, gospodarstvu, ekonomika
ekonomik në sllovenisht - gospodarska, gospodarske, ekonomska, gospodarski, gospodarsko
madhësi në sllovenisht - velikost, velikosti, obseg, površina, číslo

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekologjia në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: Ekologija, Ecology, ekologije, ekologijo, ekologiji