Ekologjia në bjellorusisht

Përkthim: ekologjia, Fjalor: shqip » bjellorusisht

экалогія, экалёгія
ekologjia në bjellorusisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ekologjia

ekologjia fjalor gjuhësor bjellorusisht, ekologjia humane, ekologjia ne shqiperi, ekologjia dhe mjedisi, ekologjia ne vendin tim, ekologjia pdf, ekologjia në bjellorusisht

Përkthime

djall në bjellorusisht - д'ябал, дьявол, чорт, сатана
egërsuar në bjellorusisht - які прыводзіць, прыводзіць, што прыводзіць
eja në bjellorusisht - прыехаць, прыходзiць, прыстань, адбыцца
ekonomi në bjellorusisht - эканоміка, эканоміцы, палітыка
ekonomik në bjellorusisht - эканамічны

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekologjia në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: экалогія, экалёгія