Shkrim në anglisht

Përkthim: shkrim, Fjalor: shqip » anglisht

writing
shkrim në anglisht

Përkthime shtesë: shkrim

writing, written, in writing, a written, the written

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: shkrim

script
 • dorëshkrim
 • shkrim
 • shkrim me germa shtypi
 • dokument origjinal

writing
 • shkrim
 • gramë
 • shënim
 • vepra

black and white
 • shkrim

hand
 • dorë
 • anë
 • krah
 • akrep
 • shigjetë
 • shkrim

causerie
 • muhabet
 • artikull i shkurtër
 • bisedë
 • shkrim

notice
 • njoftim
 • paralajmërim
 • lajm
 • lajmërim
 • vëzhgim
 • shkrim

writ
 • urdhër gjyqësor
 • shkrim

Fjalë të ngjashme: shkrim

shkrim fjalor gjuhësor anglisht, shkrim gazetaresk, shkrim shkencor, shkrim komentues, shkrim dhe arsyetim ligjor, shkrim akademik, shkrim në anglisht

Përkthime

shkretë në anglisht - wilderness, desolate, desert, waste, deserted, poor, wretched
shkrij në anglisht - thaw, melt, merge, melt down, thaw out, dissolve
shkrimtar në anglisht - writer, a writer, author, the writer
shkruaj në anglisht - write, enter, written, writing, write to
vjeshtë në anglisht - autumn, fall, the fall, the autumn

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Shkrim në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: writing, writing, written, in writing, a written, the written