Shkrim në hungarisht

Përkthim: shkrim, Fjalor: shqip » hungarisht

irat, írásmód
shkrim në hungarisht

Përkthime shtesë

írás, írásban, írásbeli, írásos, írási

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

shkrim fjalor gjuhësor hungarisht, shkrim gazetaresk, shkrim shkencor, shkrim komentues, shkrim dhe arsyetim ligjor, shkrim akademik, shkrim në hungarisht

Përkthime

gurrë në hungarisht - forrás, fúrt kút, ugyanolyan betűtípussal, fount
shkretë në hungarisht - vadon, wilderness, pusztában, vadonban, pusztába, elhagyott, nyamvadt
shkrij në hungarisht - olvadás, olvadásnak, enyhülés, felolvasztás, felolvasztást, átúszás
shkrimtar në hungarisht - író, írója, írót, szerző
shkruaj në hungarisht - ír, levelet, írni, írja

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Shkrim në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: irat, írásmód, írás, írásban, írásbeli, írásos, írási