Shkrim në sllovenisht

Përkthim: shkrim, Fjalor: shqip » sllovenisht

dokument, listina
shkrim në sllovenisht

Përkthime shtesë

pisanje, pisanju, pisanja, pisalni, za pisanje

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

shkrim fjalor gjuhësor sllovenisht, shkrim gazetaresk, shkrim shkencor, shkrim komentues, shkrim dhe arsyetim ligjor, shkrim akademik, shkrim në sllovenisht

Përkthime

djathtas në sllovenisht - pravica, prav, desno, pravico, prava, napravo, právo
shkretë në sllovenisht - wilderness, divjina, divjine, puščava, divjino, ubog, slab
shkrij në sllovenisht - odjuga, odjuge, topljenje, topiti, odtalite, tání, tát
shkrimtar në sllovenisht - pisatelj, pisec, pisateljica, pisatelja
shkruaj në sllovenisht - pisati, pišite, pisanje, napisati, pišejo

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Shkrim në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: dokument, listina, pisanje, pisanju, pisanja, pisalni, za pisanje