Aftësi në danisht

Përkthim: aftësi, Fjalor: shqip » danisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
danisht
Përkthime:
evne, evnen, evne til, mulighed, mulighed for
Aftësi në danisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: aftësi

aftësi teknike dhe kompetenca, aftësi organizative dhe kompetenca, aftësi sociale dhe kompetenca, aftësi artistike dhe kompetenca, aftësi fjalor gjuhësor danisht, aftësi në danisht

Përkthime

  • afsh në danisht - ild, hede, varme, varmen, varme-
  • aftë në danisht - dygtig, stand, i stand, stand til, i stand til, stand til at
  • afër në danisht - næsten, nær, lukke, tæt, close, Luk, tæt på
  • afërsi në danisht - nærhed, nærheden, omegn, nær
Fjalë të rastësishme
Aftësi në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: evne, evnen, evne til, mulighed, mulighed for