Aftësi në danisht

Përkthim: aftësi, Fjalor: shqip » danisht

evne
aftësi në danisht

Përkthime shtesë: aftësi

evne, evnen, evne til, mulighed, mulighed for

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: aftësi

aftësi fjalor gjuhësor danisht, aftësi teknike dhe kompetenca, aftësi organizative dhe kompetenca, aftësi sociale dhe kompetenca, aftësi artistike dhe kompetenca, aftësi në danisht

Përkthime

afsh në danisht - hede, varme, varmen, varme-, ild
aftë në danisht - stand, i stand, stand til, i stand til, stand til at, dygtig
afër në danisht - tæt, close, luk, tæt på, nær, næsten, lukke
afërsi në danisht - nærhed, nærheden, omegn, nær
shok në danisht - ven, venner, veninde

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Aftësi në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: evne, evne, evnen, evne til, mulighed, mulighed for