Aftësi në latinisht

Përkthim: aftësi, Fjalor: shqip » latinisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
latinisht
Përkthime:
potestas, facultas
Aftësi në latinisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: aftësi

aftësi teknike dhe kompetenca, aftësi organizative dhe kompetenca, aftësi sociale dhe kompetenca, aftësi artistike dhe kompetenca, aftësi fjalor gjuhësor latinisht, aftësi në latinisht

Përkthime

  • afsh në latinisht - amor
  • aftë në latinisht - idoneus, ingeniosus
  • afër në latinisht - propter, propinquus, claudo, prope
  • afërsi në latinisht - propinquitas
Fjalë të rastësishme
Aftësi në latinisht - Fjalor: shqip » latinisht
Përkthime: potestas, facultas