Aftësi në sllovakisht

Përkthim: aftësi, Fjalor: shqip » sllovakisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
sllovakisht
Përkthime:
vlohy, schopnosť, schopnosti
Aftësi në sllovakisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: aftësi

aftësi teknike dhe kompetenca, aftësi organizative dhe kompetenca, aftësi sociale dhe kompetenca, aftësi artistike dhe kompetenca, aftësi fjalor gjuhësor sllovakisht, aftësi në sllovakisht

Përkthime

  • afsh në sllovakisht - vášeň, teplo, tepla
  • aftë në sllovakisht - schopný, nadaný, schopná, dokáže, je schopný, schopné
  • afër në sllovakisht - blízko, blízky, u, zavrieť, zatvoriť, Zatvorte, zavřít
  • afërsi në sllovakisht - blízkosť, okolia, okolie, okolí, blízkosti, v okolí
Fjalë të rastësishme
Aftësi në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: vlohy, schopnosť, schopnosti