Aftësi në suedisht

Përkthim: aftësi, Fjalor: shqip » suedisht

förmåga
aftësi në suedisht

Përkthime shtesë: aftësi

förmåga, förmågan, möjlighet, möjligheten, möjligheter

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: aftësi

aftësi fjalor gjuhësor suedisht, aftësi teknike dhe kompetenca, aftësi organizative dhe kompetenca, aftësi sociale dhe kompetenca, aftësi artistike dhe kompetenca, aftësi në suedisht

Përkthime

afsh në suedisht - hetta, värme, värmen, lidelse, passion
aftë në suedisht - kapabel, kapabla, kan, som kan, förmåga, duktig, skicklig, ...
afër në suedisht - stänga, nära, close, stäng, närheten, nästan, ...
afërsi në suedisht - närhet, omnejd, närheten, med omnejd, området
humorist në suedisht - humoristen, en humorist, komikern

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Aftësi në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: förmåga, förmåga, förmågan, möjlighet, möjligheten, möjligheter