Arsye në hungarisht

Përkthim: arsye, Fjalor: shqip » hungarisht

talaj
arsye në hungarisht

Përkthime shtesë: arsye

ok, oka, okból

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: arsye

arsye fjalor gjuhësor hungarisht, arsye subjektive, arsye dhe ndjenje, arsye per azil, arsye skam, arsye dhe ndjenja, arsye në hungarisht

Përkthime

arrë në hungarisht - dió, anyacsavar, anya, anyát, anyával, flúgos, fej
arsim në hungarisht - oktatás, oktatási, az oktatás, oktatásban, oktatást, tenyésztés
art në hungarisht - művészet, művészeti, művészetek, a művészet, mesterkedés, rajzóra, furfang
arteria në hungarisht - artériát, artéria, artériába, az arteria
sistematik në hungarisht - szisztematikus, rendszeres, módszeres, rendszeresen, szisztematikusan

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Arsye në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: talaj, ok, oka, okból