Arsye në ukrainisht

Përkthim: arsye, Fjalor: shqip » ukrainisht

підставу, тиловий, цілком, полігон
arsye në ukrainisht

Përkthime shtesë: arsye

причина, Пичина, Причина Додаткова, причиною, Причина Додаткова інформація

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: arsye

arsye fjalor gjuhësor ukrainisht, arsye subjektive, arsye dhe ndjenje, arsye per azil, arsye skam, arsye dhe ndjenja, arsye në ukrainisht

Përkthime

arrë në ukrainisht - гайка, горошина, приємний, горіх
arsim në ukrainisht - освіту, освіта, утворення, вихованість, виховання, скотарство, вирощування, розмноження
art në ukrainisht - мистецтво, искусство, уміння, вміння, різдво, майстерність, хитрість
arteria në ukrainisht - артерія, магістраль
holl në ukrainisht - лобі, лаунж, лоббі, хол, вестибуль, будівля, садиба, зал, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Arsye në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: підставу, тиловий, цілком, полігон, причина, Пичина, Причина Додаткова, причиною, Причина Додаткова інформація