Ekonomi në çekisht

Përkthim: ekonomi, Fjalor: shqip » çekisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
çekisht
Përkthime:
ekonomika, hospodářství, ekonomiky, ekonomiku, ekonomikou
Ekonomi në çekisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ekonomi

ekonomi dhe menaxhim, ekonomia e kines, ekonomia informale, ekonomi berthame, ekonomi turizmi, ekonomi fjalor gjuhësor çekisht, ekonomi në çekisht

Përkthime

  • eja në çekisht - přijít, přijet, jezdit, doletět, dělat, přicestovat, dospět, ...
  • ekologjia në çekisht - ekologie, ekologii, geobotanika, Ecology, oblasti ekologie
  • ekonomik në çekisht - šetrný, spořivý, hospodárný, hospodářský, výnosný, úsporný, ekonomický, ...
  • ekran në çekisht - krýt, rouška, stínit, stínítko, zaclonit, clona, obrazovka, ...
Fjalë të rastësishme
Ekonomi në çekisht - Fjalor: shqip » çekisht
Përkthime: ekonomika, hospodářství, ekonomiky, ekonomiku, ekonomikou