Ekonomi në hungarisht

Përkthim: ekonomi, Fjalor: shqip » hungarisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
hungarisht
Përkthime:
közgazdaságtan, gazdaság, Economy, gazdaságban, gazdaságra, gazdaságot
Ekonomi në hungarisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ekonomi

ekonomi dhe menaxhim, ekonomia e kines, ekonomia informale, ekonomi berthame, ekonomi turizmi, ekonomi fjalor gjuhësor hungarisht, ekonomi në hungarisht

Përkthime

  • eja në hungarisht - jön, jönnek, jöjjön, jött, jönni
  • ekologjia në hungarisht - ökológia, ökológiai, ökológiájának, Ecology, az ökológia
  • ekonomik në hungarisht - gazdaságos, közgazdasági, takarékos, gazdasági, a gazdasági, gazdaság
  • ekran në hungarisht - mozivászon, szúnyogháló, spanyolfal, képernyő, képernyőn, képernyőt, képernyőn megjelenő, ...
Fjalë të rastësishme
Ekonomi në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: közgazdaságtan, gazdaság, Economy, gazdaságban, gazdaságra, gazdaságot