Ekonomi në greqisht

Përkthim: ekonomi, Fjalor: shqip » greqisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
greqisht
Përkthime:
οικονομική, οικονομολογία, οικονομία, οικονομίας, οικονομία της, οικονομίας της, της οικονομίας
Ekonomi në greqisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ekonomi

ekonomi dhe menaxhim, ekonomia e kines, ekonomia informale, ekonomi berthame, ekonomi turizmi, ekonomi fjalor gjuhësor greqisht, ekonomi në greqisht

Përkthime

  • eja në greqisht - έρχομαι, έλα, έρθει, έρχονται, προέρχονται, έρθουν
  • ekologjia në greqisht - οικολογία, Οικολογίας, την οικολογία, Περιβάλλον, της οικολογίας
  • ekonomik në greqisht - οικονομικός, φειδωλός, οικονομική, οικονομικής, οικονομικών, οικονομικές
  • ekran në greqisht - εξετάζω, οθόνη, οθόνης, της οθόνης, οθ νη, οθόνη του
Fjalë të rastësishme
Ekonomi në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: οικονομική, οικονομολογία, οικονομία, οικονομίας, οικονομία της, οικονομίας της, της οικονομίας