Ekonomi në turqisht

Përkthim: ekonomi, Fjalor: shqip » turqisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
turqisht
Përkthime:
ekonomisi, ekonomisinin, ekonominin, ekonomik
Ekonomi në turqisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ekonomi

ekonomi dhe menaxhim, ekonomia e kines, ekonomia informale, ekonomi berthame, ekonomi turizmi, ekonomi fjalor gjuhësor turqisht, ekonomi në turqisht

Përkthime

  • eja në turqisht - ulaşmak, varmak, gelmek, gelip, gelir, gel, geliyor
  • ekologjia në turqisht - ekoloji, Ekolojisi, Ecology, Hayat Ekolojisi, ekolojileri
  • ekonomik në turqisht - idareli, ekonomik, iktisadi, ekonomi
  • ekran në turqisht - elek, kapak, örtü, kalbur, ekranı, ekranında, ekranda, ...
Fjalë të rastësishme
Ekonomi në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: ekonomisi, ekonomisinin, ekonominin, ekonomik