Ekonomi në anglisht

Përkthim: ekonomi, Fjalor: shqip » anglisht

economics
ekonomi në anglisht

Përkthime shtesë: ekonomi

economy, economics, the economy, economies, economic

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: ekonomi

economy
 • ekonomi
 • nikoqirllëk
 • ekonomizim
 • kursim
 • strukrurë

economics
 • ekonomi
 • ekonomi politike

managed economy
 • ekonomi

thrift
 • lulëzim
 • mbarëvajtje
 • rritje e shpejtë
 • sukses ekonimik
 • kursim
 • ekonomi

prudence
 • maturi
 • urtësi
 • ekonomi
 • kursim

Fjalë të ngjashme: ekonomi

ekonomi fjalor gjuhësor anglisht, ekonomi dhe menaxhim, ekonomia e kines, ekonomia informale, ekonomi berthame, ekonomi turizmi, ekonomi në anglisht

Përkthime

eja në anglisht - come, come on, come and
ekologjia në anglisht - ecology, ecological, the ecology, ecological conditions
ekonomik në anglisht - economic, economical, the economic, thrifty
ekran në anglisht - screen, display, the screen, the display
pëlqej në anglisht - fancy, please, love, like, enjoy

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekonomi në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: economics, economy, economics, the economy, economies, economic