Ekonomi në italisht

Përkthim: ekonomi, Fjalor: shqip » italisht

economia, dell'economia, un'economia, nell'economia, all'economia
ekonomi në italisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ekonomi

ekonomi fjalor gjuhësor italisht, ekonomi dhe menaxhim, ekonomia e kines, ekonomia informale, ekonomi berthame, ekonomi turizmi, ekonomi në italisht

Përkthime

eja në italisht - venire, venuto, entrare, venuti, arrivato, arrivare, provenire, ...
ekologjia në italisht - ecologia, l'ecologia, dell'ecologia, ecology, di ecologia
ekonomik në italisht - economico, economica, economiche, economici, dell'economia
ekran në italisht - schermo, schermata, a schermo, dello schermo, schermata di, coperta, proiettare, ...
kumbar në italisht - padrino, godfather, compare, nomi padrino, il padrino

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekonomi në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: economia, dell'economia, un'economia, nell'economia, all'economia