Pyetje në çekisht

Përkthim: pyetje, Fjalor: shqip » çekisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
çekisht
Përkthime:
otázka, zkoušet, vyslýchat, dotaz, pochybnost, otázku, otázkou
Pyetje në çekisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: pyetje

pyetje retorike, pyetje per vajza, pyetje per konsullin, pyetje dhe pergjigje, pyetje rreth dashuris, pyetje fjalor gjuhësor çekisht, pyetje në çekisht

Përkthime

  • putër në çekisht - prostý, podešev, pracka, chodidlo, opuštěný, patka, samotářský, ...
  • pyes në çekisht - dotaz, požadovat, vybídnout, požádat, vyzvat, poprosit, otázka, ...
  • pyll në çekisht - háj, lesní, dříví, kláda, dřevo, strom, les, ...
  • pëllumb në çekisht - holubice, holub, pigeon, holuba, holubí, holuby
Fjalë të rastësishme
Pyetje në çekisht - Fjalor: shqip » çekisht
Përkthime: otázka, zkoušet, vyslýchat, dotaz, pochybnost, otázku, otázkou