Pyetje në danisht

Përkthim: pyetje, Fjalor: shqip » danisht

forespørgsel, spørgsmål
pyetje në danisht

Përkthime shtesë

spørgsmål, pågældende, spørgsmålet, paagaeldende, forespørgsel

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

pyetje fjalor gjuhësor danisht, pyetje retorike, pyetje per vajza, pyetje per konsullin, pyetje dhe pergjigje, pyetje rreth dashuris, pyetje në danisht

Përkthime

antikitet në danisht - antikken, oldtiden, oldtid, oldtidens, antikkens
putër në danisht - pote, paw, poten, beføle, i paw, tunge, fod, eneste, ...
pyes në danisht - spørge, bede, anmode, beder, stille, forespørgsel, spørgsmål, ...
pyll në danisht - skov, skoven, forestgrøn, skove, forest, træ, ved
pëllumb në danisht - due, pigeon, duer, i pigeon

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pyetje në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: forespørgsel, spørgsmål, spørgsmål, pågældende, spørgsmålet, paagaeldende, forespørgsel