Pyetje në letonisht

Përkthim: pyetje, Fjalor: shqip » letonisht

problēma, jautājums
pyetje në letonisht

Përkthime shtesë

jautājums, jautājumu, jautājums par, jautājumam

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

pyetje fjalor gjuhësor letonisht, pyetje retorike, pyetje per vajza, pyetje per konsullin, pyetje dhe pergjigje, pyetje rreth dashuris, pyetje në letonisht

Përkthime

putër në letonisht - ķepa, ie, paw, ķepas, aiztikt ar ķepu, vientuļš, vientulīgs, roka, ...
pyes në letonisht - jautāt, lūgt, uzdot, prasīt, jautājiet, jautājums, ...
pyll në letonisht - mežs, meža, mežu, mežizstrādes, meži, koks, kokmateriāli, ...
pëllumb në letonisht - balodis, baložu, baloži, baloža, baložiem
tek në letonisht - līdz, uz, lai, ar

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pyetje në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: problēma, jautājums, jautājums, jautājumu, jautājums par, jautājumam