Pyetje në maqedonisht

Përkthim: pyetje, Fjalor: shqip » maqedonisht

прашање, прашањето, збор, станува збор, прашања
pyetje në maqedonisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

pyetje fjalor gjuhësor maqedonisht, pyetje retorike, pyetje per vajza, pyetje per konsullin, pyetje dhe pergjigje, pyetje rreth dashuris, pyetje në maqedonisht

Përkthime

njohur në maqedonisht - познати, познат, позната, познатите, познато
putër në maqedonisht - шепа, шепата, лапа, шепа за, раката
pyes në maqedonisht - прашајте, побара, прашате, да побара, прашам
pyll në maqedonisht - шума, шумски, шумските, шуми, шумата
pëllumb në maqedonisht - гулаб, гулаби, глувчешка, провокатор, галебот

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pyetje në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: прашање, прашањето, збор, станува збор, прашања