Pyetje në islandisht

Përkthim: pyetje, Fjalor: shqip » islandeze

spurning
pyetje në islandisht

Përkthime shtesë

spurning, spurningin, spurningu, fyrirspurn, spurningunni

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

pyetje fjalor gjuhësor islandeze, pyetje retorike, pyetje per vajza, pyetje per konsullin, pyetje dhe pergjigje, pyetje rreth dashuris, pyetje në islandisht

Përkthime

putër në islandisht - paw, klóm, reistar, lapparinnar, loppu, il
pyes në islandisht - spyrja, biðja, beðið, að spyrja, biðjum, spurning
pyll në islandisht - skógur, forest, skóginum, skóga, skógurinn
pëllumb në islandisht - pigeon, dúfu, dúfur, dúfa
çokolatë në islandisht - súkkulaði, súkkulaðið

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pyetje në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: spurning, spurning, spurningin, spurningu, fyrirspurn, spurningunni