Pyetje në sllovenisht

Përkthim: pyetje, Fjalor: shqip » sllovenisht

vprašanje
pyetje në sllovenisht

Përkthime shtesë

vprašanje, vprašanja

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

pyetje fjalor gjuhësor sllovenisht, pyetje retorike, pyetje per vajza, pyetje per konsullin, pyetje dhe pergjigje, pyetje rreth dashuris, pyetje në sllovenisht

Përkthime

deklaroj në sllovenisht - razglasi, razglaša, prijaviti, proglasit
putër në sllovenisht - paw, šapo, tačko, taco, tačk
pyes në sllovenisht - vprašajte, vprašati, prosi, vprašam, vprašanje, poprosit
pyll në sllovenisht - gozd, gozdarska, gozdovi, gozdni, gozdna, les
pëllumb në sllovenisht - pigeon, golob, golobov, golobe, golobi

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pyetje në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: vprašanje, vprašanje, vprašanja