Dhe në estonisht

Përkthim: dhe, Fjalor: shqip » estonisht

maandus, maa, ja, maandama, maailm
dhe në estonisht

Përkthime shtesë: dhe

ja, ning

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhe

dhe fjalor gjuhësor estonisht, dhe odisha, dhe jemi te dy evi reci lyrics, dhe malet oshtine, dhe vjen nje dite, dhe zemra ndal, dhe në estonisht

Përkthime

detyroj në estonisht - tülinorija, riiukukk, bully, kiusaja, kraakleja, vägi, sundima, kohustama
detyrë në estonisht - ülesanne, ülesande, ülesandeks, ülesannet, ülesannete, vastutus, töö, ...
dhelpër në estonisht - charley
dhembje në estonisht - valu, valutav, vaev, piin, valutama
keq në estonisht - halb, halva, halvad, halba, halbade, kurjus, kõvasti, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhe në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: maandus, maa, ja, maandama, maailm, ja, ning