Dhe në italisht

Përkthim: dhe, Fjalor: shqip » italisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
italisht
Përkthime:
e, terra, mondo, ed, e la, e di, e il
Dhe në italisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhe

dhe odisha, dhe jemi te dy evi reci lyrics, dhe malet oshtine, dhe vjen nje dite, dhe zemra ndal, dhe fjalor gjuhësor italisht, dhe në italisht

Përkthime

  • detyroj në italisht - forza, forzare, costringere, violenza, tirare, obbligare, pigiare, ...
  • detyrë në italisht - quesito, dazio, dovere, incombenza, obbligo, responsabilità, incarico, ...
  • dhelpër në italisht - volpe, Charley, di Charley
  • dhembje në italisht - dolente, doloroso, dolere, pena, dolore, male, mal, ...
Fjalë të rastësishme
Dhe në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: e, terra, mondo, ed, e la, e di, e il