Dhe në italisht

Përkthim: dhe, Fjalor: shqip » italisht

e, terra, mondo
dhe në italisht

Përkthime shtesë: dhe

e, ed, e la, e di, e il

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhe

dhe fjalor gjuhësor italisht, dhe odisha, dhe jemi te dy evi reci lyrics, dhe malet oshtine, dhe vjen nje dite, dhe zemra ndal, dhe në italisht

Përkthime

detyroj në italisht - prepotente, bullo, bully, spaccone, bulletto, forza, forzare, costringere, ...
detyrë në italisht - compito, attività, operazione, un'attività, lavoro, quesito, dazio, dovere, ...
dhelpër në italisht - charley, di charley, volpe
dhembje në italisht - dolore, il dolore, dolori, del dolore, di dolore, dolente, doloroso, dolere, ...
përgatit në italisht - preparare, prepararsi, preparazione, preparare i, prepara, apprestare, allestire, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhe në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: e, terra, mondo, e, ed, e la, e di, e il