Dhe në norvegjisht

Përkthim: dhe, Fjalor: shqip » norvegjisht

og, jord
dhe në norvegjisht

Përkthime shtesë: dhe

og

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhe

dhe fjalor gjuhësor norvegjisht, dhe odisha, dhe jemi te dy evi reci lyrics, dhe malet oshtine, dhe vjen nje dite, dhe zemra ndal, dhe në norvegjisht

Përkthime

detar në norvegjisht - sjø, sea, hav, havet, sjøen, sjømann, matros
detyroj në norvegjisht - bully, bølle, mobber, mobbe, vold, makt, kraft, styrke, ...
detyrë në norvegjisht - oppgave, oppgaven, oppgaver, tariff, forpliktelse, ansvar, avgift, ...
dhelpër në norvegjisht - charley, av charley, charleys, charley hilser entusiastisk, rev
dhembje në norvegjisht - smerte, smerter, smerten, vondt, pine

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhe në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: og, jord, og