Dhe në bullgarisht

Përkthim: dhe, Fjalor: shqip » bullgarisht

земя, и
dhe në bullgarisht

Përkthime shtesë: dhe

и, а, и да, както и

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhe

dhe fjalor gjuhësor bullgarisht, dhe odisha, dhe jemi te dy evi reci lyrics, dhe malet oshtine, dhe vjen nje dite, dhe zemra ndal, dhe në bullgarisht

Përkthime

detyroj në bullgarisht - побойник, хулиган, грубиян, кавгаджия, сила, насилие
detyrë në bullgarisht - задача, задачата, задачи, група, тарифа, отговорност
dhelpër në bullgarisht - чарли, на чарли, лисица, лисица'^
dhembje në bullgarisht - болка, болки, болката, болка в, болки в, бола
fshat në bullgarisht - село, селище, селце, населено, селото, заселение, колонизация

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhe në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: земя, и, и, а, и да, както и