Gatuaj në çekisht

Përkthim: gatuaj, Fjalor: shqip » çekisht

nacvičit, nachystat, připravovat, uchystat, vycvičit, chystat, cvičit, kuchařka, udělat, vařit, přichystat, připravit, navařit, kuchař
gatuaj në çekisht

Përkthime shtesë

kuchař, kuchařka, vařit, Cook, vaříme

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

gatuaj fjalor gjuhësor çekisht, gatuaj embelsira, gatuaj mire, gatuaj me ceken, gatuaj dhe shijo, gatuaj net, gatuaj në çekisht

Përkthime

gati në çekisht - o, asi, přibližně, k, informace o, přichystat, připravit, rychlý, ...
gatishmëri në çekisht - připravenost, připravenosti, ochota, pohotovost, ochotu, hotovost, ...
gazeta në çekisht - lis, tisk, stiskněte, stiskněte tlačítko, stisknutím tlačítka, přednáška, magazín, tapeta, ...
gazetar në çekisht - novinář, novinářka, novináře, novinářem, žurnalista, žurnalistka, ...
meritoj në çekisht - zasloužit, zasloužit si, zaslouží, si zaslouží, zasluhují, zasluhovat

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gatuaj në çekisht - Fjalor: shqip » çekisht
Përkthime: nacvičit, nachystat, připravovat, uchystat, vycvičit, chystat, cvičit, kuchařka, udělat, vařit, přichystat, připravit, navařit, kuchař, kuchař, kuchařka, vařit, Cook, vaříme