Gatuaj në anglisht

Përkthim: gatuaj, Fjalor: shqip » anglisht

prepare, cook
gatuaj në anglisht

Përkthime shtesë: gatuaj

cook, knead, cook the, the cook

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: gatuaj

cook
 • gatuaj
 • bëj gjellë
 • nxeh
 • vë në zjarr
 • sajoj

knead
 • gatuaj
 • përziej
 • mbruj
 • bëj masazh
 • trazoj

do
 • bëj
 • gatuaj
 • kryej
 • mbaroj një punë
 • përfundoj
 • ia çoj

produce
 • gatuaj
 • fabrikoj
 • prodhoj
 • krijoj
 • jap
 • përgatit

Fjalë të ngjashme: gatuaj

gatuaj fjalor gjuhësor anglisht, gatuaj embelsira, gatuaj mire, gatuaj me ceken, gatuaj dhe shijo, gatuaj net, gatuaj në anglisht

Përkthime

dinake në anglisht - cunning, sly, crafty, devious, subtle, wily, tricky, ...
gati në anglisht - about, ready, nearly, almost, prepared
gatishmëri në anglisht - readiness, willingness, preparedness, mobility, disposition
gazeta në anglisht - press, newspapers, newspaper, papers, paper
gazetar në anglisht - journalist, columnist, reporter, a journalist, journalist with

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gatuaj në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: prepare, cook, cook, knead, cook the, the cook