Gatuaj në rumanisht

Përkthim: gatuaj, Fjalor: shqip » rumanisht

coace
gatuaj në rumanisht

Përkthime shtesë: gatuaj

bucătar, bucatar, cook a, bucătăreasă, bucatareasa

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: gatuaj

gatuaj fjalor gjuhësor rumanisht, gatuaj embelsira, gatuaj mire, gatuaj me ceken, gatuaj dhe shijo, gatuaj net, gatuaj në rumanisht

Përkthime

gati në rumanisht - despre, aproximativ, cu privire la, circa, de, gata
gatishmëri në rumanisht - promptitudine, disponibilitatea, pregătire, disponibilitatea de, gata
gazeta në rumanisht - presa, apăsați, presă, de presă, apăsați pe, hârtie, ziar
gazetar në rumanisht - ziarist, jurnalist, jurnalistul, jurnalistului, jurnalista
pompa në rumanisht - pompe, pompe de, pompele, pompelor, pompele de, inimă, pompă

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gatuaj në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: coace, bucătar, bucatar, cook a, bucătăreasă, bucatareasa