Gatuaj në estonisht

Përkthim: gatuaj, Fjalor: shqip » estonisht

keetma, kokk, küpsetama, valmistuma
gatuaj në estonisht

Përkthime shtesë: gatuaj

kokk, Cook, Cooki, koka, süüa

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: gatuaj

gatuaj fjalor gjuhësor estonisht, gatuaj embelsira, gatuaj mire, gatuaj me ceken, gatuaj dhe shijo, gatuaj net, gatuaj në estonisht

Përkthime

gati në estonisht - umbes, kohta, ligikaudu, ligi, valmistuma, valmis, klaar
gatishmëri në estonisht - valmisolek, valmidusaste, valmisolekut, valmisoleku, valmis, vabatahtlikult, valmidus
gazeta në estonisht - press, ajakirjandus, vajutage, vajuta, vajutage nuppu, ajalehepaber, paber, ajaleht
gazetar në estonisht - ajakirjanik, ajakirjaniku, ajakirjanikuna, ajakirjanikule
përtej në estonisht - peale, üle, kaugemale, väljaspool, pärast

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gatuaj në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: keetma, kokk, küpsetama, valmistuma, kokk, Cook, Cooki, koka, süüa