Gatuaj në bjellorusisht

Përkthim: gatuaj, Fjalor: shqip » bjellorusisht

гатаваць
gatuaj në bjellorusisht

Përkthime shtesë: gatuaj

кухар, повар

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: gatuaj

gatuaj fjalor gjuhësor bjellorusisht, gatuaj embelsira, gatuaj mire, gatuaj me ceken, gatuaj dhe shijo, gatuaj net, gatuaj në bjellorusisht

Përkthime

fshij në bjellorusisht - руб, рублёў
gati në bjellorusisht - аб, пра, о
gatishmëri në bjellorusisht - гатоўнасць, гатовасць, гатоўнасьць, гатовасьць
gazeta në bjellorusisht - прэс, прэсавай, папера
gazetar në bjellorusisht - журналіст

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gatuaj në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: гатаваць, кухар, повар