Dhelpër në anglisht

Përkthim: dhelpër, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
fox, Charley, Reynard, tod, fox goes
Dhelpër në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: dhelpër

fox
  • dhelpër
  • gëzof dhelpre
tod
  • shkurre
  • dhelpër
Charley
  • dhelpër
Reynard
  • dhelpër

Fjalë të ngjashme: dhelpër

dhelpër fjalor gjuhësor anglisht, dhelpër në anglisht

Përkthime

  • detyrë në anglisht - task, responsibility, duty, obligation, assignment, office, job
  • dhe në anglisht - and, earth, and the
  • dhembje në anglisht - aching, pain, ache, dolor, sorrow, have sorrow
  • dhi në anglisht - goat, goats, the goats, the goat
Fjalë të rastësishme
Dhelpër në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: fox, Charley, Reynard, tod, fox goes