Dhelpër në finlandisht

Përkthim: dhelpër, Fjalor: shqip » finlandisht

repo, huijata, hämmentää, kettu, sekoittaa
dhelpër në finlandisht

Përkthime shtesë: dhelpër

Charley, ja Charley

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Përkthime

avull në finlandisht - höyry, steam, turkkilainen, höyryn, höyryä, vesihöyry, löyly, ...
detyrë në finlandisht - tehtävä, tehtävänä, tehtävän, tehtäväksi, tehtävää, velvoite, päivystys, tulli, ...
dhe në finlandisht - ja, sekä, maaperä, multa, maa, pesäkolo, ...
dhembje në finlandisht - kipu, kipua, kivun, tuskaa, pain, kivistää, piinata, ...
dhi në finlandisht - vuohi, vuohen, goat, vuohien, vuohenliha, kuttu

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhelpër në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: repo, huijata, hämmentää, kettu, sekoittaa, Charley, ja Charley