Dhelpër në turqisht

Përkthim: dhelpër, Fjalor: shqip » turqisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
turqisht
Përkthime:
tilki, Charley, Adale, Charlie, Charley'nin
Dhelpër në turqisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhelpër

dhelpër fjalor gjuhësor turqisht, dhelpër në turqisht

Përkthime

  • detyrë në turqisht - borç, ödev, iş, sorumluluk, görev, yüküm, görevi, ...
  • dhe në turqisht - ve, ile
  • dhembje në turqisht - ıstırap, acımak, ağrımak, dert, azar, sızlamak, ağrı, ...
  • dhi në turqisht - keçi, keçisi, goat, keci
Fjalë të rastësishme
Dhelpër në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: tilki, Charley, Adale, Charlie, Charley'nin