Dhelpër në rusisht

Përkthim: dhelpër, Fjalor: shqip » rusisht

лиса, лис, хитрец
dhelpër në rusisht

Përkthime shtesë: dhelpër

Чарли, Charley

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Përkthime

detyrë në rusisht - задача, задачей, задачи, задачу, задач, загружать, обязанность, ответственность, ...
dhe në rusisht - и, а, суша, заземление, грунт, заземлять, земля, заземлить, ...
dhembje në rusisht - боль, боли, боль в, боли в, ноющий, терзать, защемить, заболеть, ...
dhi në rusisht - козел, коза, козы, козла, козьего, козерог, козёл
qartë në rusisht - ясно, понятно, распродавать, внятный, очищать, явственный, вразумительный, зеркальный, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhelpër në rusisht - Fjalor: shqip » rusisht
Përkthime: лиса, лис, хитрец, Чарли, Charley