Dhelpër në danisht

Përkthim: dhelpër, Fjalor: shqip » danisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
danisht
Përkthime:
ræv, Charley, af Charley, Charleys, til Charley, i Charley
Dhelpër në danisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhelpër

dhelpër fjalor gjuhësor danisht, dhelpër në danisht

Përkthime

  • detyrë në danisht - opgave, pligt, arbejde, opgaven, opgaver, opgave at
  • dhe në danisht - land, og, jord, samt
  • dhembje në danisht - smerte, lidelse, smerter, smerterne, smerten, smerterne i
  • dhi në danisht - ged, gede, geder, geden
Fjalë të rastësishme
Dhelpër në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: ræv, Charley, af Charley, Charleys, til Charley, i Charley