Dhelpër në danisht

Përkthim: dhelpër, Fjalor: shqip » danisht

ræv
dhelpër në danisht

Përkthime shtesë: dhelpër

Charley, af Charley, Charleys, til Charley, i Charley

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Përkthime

detyrë në danisht - opgave, opgaven, opgaver, opgave at, pligt, arbejde
dhe në danisht - og, samt, land, jord
dhembje në danisht - smerte, smerter, smerterne, smerten, smerterne i, lidelse
dhi në danisht - ged, gede, geder, geden
qetësi në danisht - sindsro, ro, roen, afklarethed, klarhed, stilhed

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhelpër në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: ræv, Charley, af Charley, Charleys, til Charley, i Charley