Dhelpër në lituanisht

Përkthim: dhelpër, Fjalor: shqip » lituanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
lituanisht
Përkthime:
lapė, Charley, NaktsSargs
Dhelpër në lituanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhelpër

dhelpër fjalor gjuhësor lituanisht, dhelpër në lituanisht

Përkthime

  • detyrë në lituanisht - muitas, atsakomybė, užduotis, pareiga, darbas, uždavinys, užduotį, ...
  • dhe në lituanisht - žemė, o, sausuma, ir, bei
  • dhembje në lituanisht - skaudėti, kančia, skausmas, skausmo, skausmą, skausmai
  • dhi në lituanisht - ožys, ožka, ožkų, ožkos, ožkienos
Fjalë të rastësishme
Dhelpër në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: lapė, Charley, NaktsSargs