Dhelpër në greqisht

Përkthim: dhelpër, Fjalor: shqip » greqisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
greqisht
Përkthime:
αλεπού, Charley, Τσάρλυ, Ο Charley, Τσάρλι, τον Charley
Dhelpër në greqisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhelpër

dhelpër fjalor gjuhësor greqisht, dhelpër në greqisht

Përkthime

  • detyrë në greqisht - ευθύνη, καθήκον, υποχρέωση, δασμοί, δουλειά, έργο, εργασία, ...
  • dhe në greqisht - και, χώμα, γη, και την, και να, και της, και των
  • dhembje në greqisht - πονώ, λαχταρώ, πόνος, πόνο, πόνου, τον πόνο, άλγος
  • dhi në greqisht - γίδα, κατσίκα, αίγα, κατσίκας, κατσικίσιο
Fjalë të rastësishme
Dhelpër në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: αλεπού, Charley, Τσάρλυ, Ο Charley, Τσάρλι, τον Charley