Produktiviteti në anglisht

Përkthim: produktiviteti, Fjalor: shqip » anglisht

productivity
produktiviteti në anglisht

Përkthime shtesë

productivity, the productivity, of productivity

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

produktiviteti fjalor gjuhësor anglisht, produktiviteti dhe rritja ekonomike, produktiviteti i punes ne ndermarrje, produktiviteti ne pune, produktiviteti në anglisht

Përkthime

klimë në anglisht - climate, clime, climate of, environment
problemi në anglisht - problem, the problem, issue, problems, problem is, trouble
producenti në anglisht - producer, a producer, the producer, executive producer, manufacturer
profesor në anglisht - professor, a professor, the professor, professor of
profeti në anglisht - prophet, the prophet

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Produktiviteti në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: productivity, productivity, the productivity, of productivity