Produktiviteti në rumanisht

Përkthim: produktiviteti, Fjalor: shqip » rumanisht

productivitate
produktiviteti në rumanisht

Përkthime shtesë

productivitate, productivitatea, productivității, productivitatii, a productivității

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

produktiviteti fjalor gjuhësor rumanisht, produktiviteti dhe rritja ekonomike, produktiviteti i punes ne ndermarrje, produktiviteti ne pune, produktiviteti në rumanisht

Përkthime

nganjëherë në rumanisht - uneori, câteodată
problemi në rumanisht - problemă, problema, probleme, o problemă, problemei, chestiune, necaz, ...
producenti në rumanisht - producător, producator, producători, de producători, fabricant
profesor në rumanisht - profesor universitar, profesor de, profesorul, profesorului, profesor
profeti në rumanisht - profet, profetul, profetului, proroc, prophet

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Produktiviteti në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: productivitate, productivitate, productivitatea, productivității, productivitatii, a productivității