Produktiviteti në bullgarisht

Përkthim: produktiviteti, Fjalor: shqip » bullgarisht

производителност
produktiviteti në bullgarisht

Përkthime shtesë

производителност, продуктивност, производителността, на производителността, производителността на

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

produktiviteti fjalor gjuhësor bullgarisht, produktiviteti dhe rritja ekonomike, produktiviteti i punes ne ndermarrje, produktiviteti ne pune, produktiviteti në bullgarisht

Përkthime

problemi në bullgarisht - проблем, проблеми, проблема, проблем с
producenti në bullgarisht - производител, производителя, производители, продуцент, на производители
profesor në bullgarisht - професор, проф, преподавател, професор по, професорът
profeti në bullgarisht - пророк, пророка, пророкът, пророка мохамед, на пророка
shpinë në bullgarisht - обратно, назад, отново, гърба, върна

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Produktiviteti në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: производителност, производителност, продуктивност, производителността, на производителността, производителността на