Produktiviteti në finlandisht

Përkthim: produktiviteti, Fjalor: shqip » finlandisht

viljavuus, tuottavuus, antoisuus, tuotteliaisuus
produktiviteti në finlandisht

Përkthime shtesë

tuottavuus, tuottavuuden, tuottavuutta, tuottavuuteen

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

produktiviteti fjalor gjuhësor finlandisht, produktiviteti dhe rritja ekonomike, produktiviteti i punes ne ndermarrje, produktiviteti ne pune, produktiviteti në finlandisht

Përkthime

problemi në finlandisht - ongelma, ongelman, ongelmaa, ongelmia, ongelmaan, pulma, häiritä, asia, ...
producenti në finlandisht - tuottaja, tuottajalta, tuottajan, tuottajalle, valmistaja, tekijä
profesor në finlandisht - professori, professorin, professorina, professor
profeti në finlandisht - profeetta, profeetan, propheta, prophet
çarçaf në finlandisht - arkki, sheet, nuotit ja, arkin, levyn, taulukko, lakana, purje, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Produktiviteti në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: viljavuus, tuottavuus, antoisuus, tuotteliaisuus, tuottavuus, tuottavuuden, tuottavuutta, tuottavuuteen